úvodem

1. dubna 2013 v 10:10 | spacedaniel |  Začínáme
Tímto odkazem jste se dostali do prostředí nového blogu. Blogu a tedy volného prostoru pro všechny sběratelé kosmonautiky. Je jedno zda sbíráte fotografie.,litografie , dobový i současný tisk ,knihy , autogramy a nebo jiné tzv. kosmo - memorabilie. Vše kolem kosmonautiky a věci tedy myslitelně a nemyslitelné. Chci zde utvořit prostor pro všechny,kteří se zde chtějí pochlubit svými autogramy a historii kolem. Jak byly získány,jak jsou archivovány.
A nemusí to být zrovna hned autogramy., neboť kolem pojmu kosmonautika se dá sbírat a vzdělávat se v mnoha směrech. Je to pro nás většinu obyčejných lidí poznání jako škola hrou. Nikdo neví vše, ale mnoho odborníkú z vašich řad, amatérů a nadšenců si vzájemně můžete rozšířit obzory toho, co vás zde vyzývá a spojuje.
Budete mít možnost takto navázat kontakty s jinými sběrately ať již z naší domoviny anebo ze zahraničí. Jistě se najde mnoho vašich zkušeností a rad jak jiným poradit a navést je na stopu vášně pro tento lidský vědní obor-kosmonautiku. Pomáhejte jeden druhému a pokuste se šířit své "postižení" mezi ostatní snad zájemce. Mějte vždy na paměti jisté zásady a pravidla dobrého chování., pak jistě zde najdete svůj prostor a spokojenost.
Přeji vám všem mnoho štěstí a úspěchů.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama