Výstava slovenského kolegy

8. dubna 2013 v 21:36 | Bezo58 |  ARCHÍV Akcí
Příjměte pozvánku na výstavu slovenského kolegy. Pozvánka se týká všech,kteří máte zájem o pilotovanou kosmonautiku,ale osloví hlavně regionálně. Věřím, že je vše pečlivě přichystáno ,nebot tuto výstavu připravovali členové astronomického kroužku základní školy Tematínská v Novom Mestě nad Váhom. Na této škole díky jistému učiteli ,kterého budete znát pod nikem Bezo58 se dějí věci. Skupina slovenských školákú poznává vesmír a kosmické lety velmi přitažlivou formou. Jistým souhrnem znalostí z oblasti kosmonautiky se stala právě chystaná výstava. Podpořte svou návštěvou nadšence kosmonautiky.
Úžasný

Tak a tato školní-oblastní výstavka je za námi. Netrvalo dlouho a výsledky přišly v krátké době a to jak v podobě fotografií tak textu. Fotografie jsou zde. Presentují atmosféru výstavky a neskrývaný zájem jak mládeže tak i veřejnosti z mimoškolních lavic. Nutno chválit a pochválit,že si někdo najde v zápalu věci čas a chuť zorganizovat akci pro lidi a ukázat jim v rámci svých možností kus dějin kosmonautiky a nejen to. Jsou to i dějiny lidstva v pronikání do vesmíru a tady jde o směr a resp. vykročení do budoucnosti pro generace příští.
Připravená výstavka,místnost,technika a nakonec i věrní a zvídaví diváci-posluchači.
Jak je vidět bylo postaráno i zábavu-soutěž skládání jednoho z emblému letu Sojuzu 28. A dětem to šlo., a nebo šloka hrou. Velmi dobrý přístup jak vše dětem přiblížit a vysvětlit.
(Čtěte reakce na články a příspěvky-zapojte se také)

 


Komentáře

1 Bezo58 | 12. dubna 2013 v 22:37 | Reagovat

Tak výstava je úspešne za nami. Môžeme bilancovať. Trvala jeden deň. Počas neho výstavu videlo, prezentáciu vypočulo a čo-to sa o kozmonautike a Interkozmose dozvedelo asi 300ľudí (školské deti i mimoškolskí dospelí). A o čo bol na výstave najväčší záujem? Podľa veku. Tí malí by celý čas strávili pri "skladačkách" (odmenou boli samolepky-Interkozmos), tí väčší si so záujmom vypočuli prezentáciu a film o lete V.Remka a dospelí sa zaujímali skôr o technické veci týkajúce sa letov do vesmíru.
Ale za najväčší úspech celej výstavy považujem to, že mladí ľudia (10-18rokov) dokážu venovať svoj voľný čas aj veciam, o ktoré väčšina národa ani nezakopne. Bodaj by im to zostalo veľmi dlho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama