Autogram tajkonautky LIU YANG

5. července 2013 v 13:59 | spacejulius47 |  Autogramy-podepsané materiály
Na těchto stránkách jsem avizoval setkání ženských kosmonautek ve Vídni. Bezesporu jednou z nejzajímavějších a pro sbírky mnohých nejatraktivnějších kosmonautek-tajko LIU YANG. Zatím se mnoho autogramů tedy těch skutečných čínských kosmonautů nevidí. Můžete se s nimi setkat na aukcích ebay a jiných aukčních serverech. Nejobtížnější je však je rozeznat od skutečných. Jejich podpis je jako obrázek-nepíší ,ale malují. Chce to čas-než se objeví nějaký vzorník autopenú a nebo různých napodobenin.
Připravil jsem pro Vás alespon jednu vodící stopu,která jistě stojí za povšimnutí. Je to fotografie čínské taijkonautky a jejího skuteného autogramu. Proč jsem si jistý ,že je autentický a tedy i skutečný ? Dúvod je velmi jednoduchý-vznikal před mýma očima, protože jsem na setkání s touto osobou byl, a tedy potažmo nejen s ní-můj článek jste si měli možnost přečíst také.
Tedy vážení přátelé představuji Vám všem LIU YANGovou

Dalším pohledem se díváme na FDC obálku made in China. Za zajímavou považuji především obálku, kterou čínská pošta věnovala tajkonautce. Vlevo je natištěný podpis na obálce, vpravo je originál, získaný 13.6.2013 ve Vídni. Optický rozdíl je víc než zřejmý. nebo byla ve Vídni dvojnice?
A poslední sken.......Na fotografii posádky Shenzhou IX chybí ještě podpis Jing Haipenga. Toho jsem, prozatím, nepotkal.
(tady bych chtěl dodat-trpělivost růže přináší., a spacejulius47 je tím pádným důkazem. Trpělivě shání a využívá každého setkání pro jak individuální autogramy tak i pro sestavování celých posádek. Gratuluji a přeji hodně štěstí a úspěchu v lovu autogramů :-)
spacejulius47

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama