Výstava Sojuz Apollo zahájena

7. března 2015 v 20:00 | Jnvj33 |  AKCE-výstavy a setkání
5.3.2015 v 17.00 zahájeno.............výstava Sojuz Apollo. Přesně tak jak se avizovalo s dostatečným předstihem pozvánkou na www.spacedaniel.blog.cz
Díváte se na snímek ze zahájení výstavy a tedy z tzv. Vernisáže. Autor výstavy i odpovědná osoba kulturního domu zahájili uvítacím proslovem k návštěvníkúm výstavy.

Náš kolega je dlouholetý a zkušený vystavovatel. Pamatoval i na výročí společného kosmického letu SOJUZ-APOLLO.
To, že se výstava musela organizovat s dostatečným předstihem asi není potřeba připomínat. Bylo zapotření vybrat z obsáhlé sbírky exponáty, které tresentovaly historickou událost na , kterou se zavzpomínalo po oněch 40 ti letech od realizace.

Oficiální zahájení Hlavní organizátor výstavy a představitel kultúrního domu. Proslov a zahájení výstavy ze dne 5.3.2015
Momentkami si přiblížíme tuto výstavu :-)
K vidění je filatelie se zajímavými náměty a razítky pošty data kosmického letu. Stejně tak k vidění jsou i vlastnoruční autogramy účastníkú kosmického letu jak za tehdější SSSR tak USA. Doloženo je i několik historicjkých věcí jako jsou knihy,tiskový materiál doby a dokumentární fotografie.
*
Takže pokud si najdete čas a chut zajít se na tuto výstavku podívat- pak máte šanci. Svou "stopu" na výstavě múžete zanechat v návštěvní knize.
............Račte vstoupit vážení...................
text spacedaniel
foto- jnvj33

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama